ULTRAMARİN BLUE

PİGMENTLER

Ultramarin Blue, boya, plastik ve polimer uygulamaları başta olmak üzere, çok yaygın olarak kullanılan pigmentlerden biridir. Kendine has renk tonu ile çok özel bir pigmenttir.

ULTRAMARİN BLUE HANGİ ALANLARDA KULLANILIR ?

Ultramarin Blue ’nun kullanılabildiği belli alanlar şu şekildedir;

Boya sektörü

Plastik sektörü

Kağıt ürünler

Baskı mürekkebi

Kozmetik ve sabun sektörü

Kablo sektörü

STARPLAS ULTRAMARİN BLUE ÜRÜNLERİNİ NEDEN TERCİH ETMELİSİNİZ?

Sektörde söz hakkına sahip ve alanında kendini kanıtlamış,  ürün satışından sevkiyatına kadar sizinle ilgilenen ve ürün kullanımında da teknik destek sağlayan, satış sonrası oluşabilecek ihtiyaçlarınızda da yanınızda olabilecek bir firmayla çalışmak, iş hayatınızda verebileceğiniz en iyi karar olacaktır.

Bu aşamada Starplas kimya size ihtiyacınız olan tüm profesyonel hizmeti sunacak ve Starplas Kimya’dan tedarik ettiğiniz kimyasallar için başka hiçbir firmaya ihtiyacınız olmayacaktır. Bizden tedarik ettiğiniz tüm ürünler Starplas kimya kalite garantisi altındadır. Satış temsilcilerimiz, kendi bölgelerinde ihtiyacınız olan tüm tedarik ve ürün eğitimi için yanınızda olacaktır. Kullandığınız ürünlerle ilgili mevzuat, güvenlik gereklilikleri ve depolama hususları gibi konularda size gerekli desteği sağlayacaktır. Satış Temsilcilerimiz ve teknik ekibimiz sayesinde tedarikçi ile firma arasında sağlam ve güçlü bir köprü oluşturarak “hızlı müdahale profesyonel çözüm” anlayışıyla sizi rakiplerinizden bir adım daha öne çıkarıyoruz. Böylece günlük üretimde yaşadığınız basit ve riskli sorunları güçlü kadromuzla minimize ederek, sizi esas işlerinize yoğunlaşmanızı sağlıyoruz. Verimlilik artışı sonucunda karlılık artacak, ticari işletmeniz ürün tedarik konusunda güvenilir ve güçlü bir firmayla çalışmanın olumlu yanlarını hissedecektir.

ULTRAMARİN BLUE KULLANIM ALANLARI

BOYA İMALATI

PLASTİK SANAYİ

KABLO SANAYİ

MÜREKKEP İMALATI

KOZMETİK SANAYİ

TALEP FORMU