• 0(216) 510 20 74
  • info@starplas.com.tr
  •  

Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Financial planning

Hammadde ve yüksek nitelikli yardımcı hammadde tedarik ve pazarlama alanında hizmet veren kurumumuz STARPLAS KİMYA SAN. VE TİC. A.Ş. ‘nın temelleri 2014 yılında atılmış, müşteri-tedarikçi partnerliğini proje bitimi ve üretim standardizasyonu sağlanıncaya dek sürdürülen teknik destek alanında ki faaliyetlerinin artışı ve sektör ihtiyaçlarına uygun hammadde tedariğinde ki başarısı ile merkezi İstanbul olarak 2016 yılında faaliyete geçmiştir.

Yerel ve global pazarda ; plastik, kauçuk, boya, cam, tekstil ve kablo başta olmak üzere farklı endüstri alanlarına; geniş ürün yelpazesi, deneyimli teknik kadrosu ile çözüm odaklı teknik destek hizmetleri , koşulsuz müşteri memnuniyeti ve en uygun koşullarda yüksek kaliteli hammadde tedariği STARPLAS KİMYA ‘nın temel faaliyet alanı olmuştur.

MİSYONUMUZ

Geniş ürün yelpazesi, koşulsuz müşteri memnuniyeti , hızlı operasyon yeteneği ile fiyat-kalite performansı ile sektörün öncü firması olmak misyonumuzdur.

VİZYONUMUZ

Sektörel ve endüstriyel gelişmeleri global platformda yakından takip eden, ileri teknoloji ile harmanlanan uzman iş gücü ile hizmet verdiği kurumların ihtiyaç ve sorunlarına en hızlı ve uygun çözümü sağlayan, doğaya ve çevreye saygılı çalışma prensibini tüm hizmet basamaklarında uygulayan, en uygun koşullarda en kaliteli ürün tedariğini sağlamak vizyonumuzdur.