•  0(216) 510 20 74
  •        info@starplas.com.tr

Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Financial planning

Kimyasal kompaund üretimiyle birlikte hammadde tedarik ve pazarlama şirketi olan kuruluşumuz STARPLAS KİMYA SAN. VE TİC. A.Ş. ‘nin temellerini 2014 senesinde attık ve 2016 senesi itibariyle İstanbul merkezli olarak tam anlamıyla faaliyetlerimiz başladı. Gerek yurt içindeki ve gerekse yurt dışındaki plastik, kauçuk, boya ve tekstil endüstrilerine geniş ürün yelpazesi ile deneyimli, hızlı ve yerinde çözüm odaklı teknik kadrosuyla kimyevi hammadde tedariği yapmak, STARPLAS KİMYA’nın temel faaliyet alanıdır. Kuruluşumuzun temel hedefi; yurt içindeki ve yurt dışındaki satış ve pazarlama ağını güçlendirerek, ülkemizin ve dünyanın sektörle alakalı her noktasına kaliteli ve nitelikli hizmet sunmak, aynı zamanda da müşteri memnuniyetini koşulsuz sağlamaktır.

MİSYONUMUZ

Firmamız, kimya sektöründe 15 yıldan fazla deneyimi olan kurucuları ve sağlam finansal yapısıyla, fiyat ve kalitede öncülük edip müşteri memnuniyetinde ilk sıraya yerleşerek, sektörde en bilinen ve tercih edilen marka olmayı kendisine misyon edinmiştir.

VİZYONUMUZ

Sektördeki ve kimya endüstrisindeki en yeni gelişmeleri dünya çapında takip edebilen, ileri teknoloji ve uzman iş gücünü rakip firmalar karşısında artı yöne çevirmeyi başarmış, tüm canlılara ve çevreye duyduğu saygıyı üretim ve satış süreçlerinin tamamında gösterebilen, en üst kalitede ürünleri doğru bir fiyatta sunabilme yeteneğine sahip, bu sektörün en ileri hedeflerine ve en sağlam vizyonuna sahip olmak.