POLİETİLEN WAX (PE WAX)

KAYDIRICILAR

Polietilen wax, düşük moleküler ağırlıklı bir polietilen polimeridir. Polietilen wax, doğal mumlara kıyasla gelişmiş moleküler yapısından dolayı daha kaygan bir madde özelliği gösterir. Bu nedenle kayganlaştırıcılar grubunda yoğun kullanımı vardır. Ayrıca reçine katkı maddesi, kalıp ayırıcı, sıcak eriyen yapıştırıcılar ve kauçuk işleme alanlarında kullanıma sahiptir. Pigment ıslatma, kaydırıcı özelliği ve ısı direnci sağlaması sebebiyle birçok alanda kullanılan bir üründür.

Polietilen wax’lar yoğun kristalli bileşen yapısından dolayı, çözücüler içerisinde düşük çözünme özelliği gösterir.Bir diğer kullanım amacı ise formülasyonda homojenleştirici bir ajan olmasıdır.

POLİETİLEN WAX HANGİ ALANLARDA KULLANILIR ?

Kablo sanayi

Boya sanayi

Mobilya sanayi

Pencere, profil sanayi

Plastik sanayi

Deri üretimi

Masterbatch üretimi

STARPLAS POLİETİLEN WAX ÜRÜNLERİNİ NEDEN TERCİH ETMELİSİNİZ?

Sektörde söz hakkına sahip ve alanında kendini kanıtlamış,  ürün satışından sevkiyatına kadar sizinle ilgilenen ve ürün kullanımında da teknik destek sağlayan, satış sonrası oluşabilecek ihtiyaçlarınızda da yanınızda olabilecek bir firmayla çalışmak, iş hayatınızda verebileceğiniz en iyi karar olacaktır.

Bu aşamada Starplas kimya size ihtiyacınız olan tüm profesyonel hizmeti sunacak ve Starplas Kimya’dan tedarik ettiğiniz kimyasallar için başka hiçbir firmaya ihtiyacınız olmayacaktır. Bizden tedarik ettiğiniz tüm ürünler Starplas kimya kalite garantisi altındadır. Satış temsilcilerimiz, kendi bölgelerinde ihtiyacınız olan tüm tedarik ve ürün eğitimi için yanınızda olacaktır. Kullandığınız ürünlerle ilgili mevzuat, güvenlik gereklilikleri ve depolama hususları gibi konularda size gerekli desteği sağlayacaktır. Satış Temsilcilerimiz ve teknik ekibimiz sayesinde tedarikçi ile firma arasında sağlam ve güçlü bir köprü oluşturarak “hızlı müdahale profesyonel çözüm” anlayışıyla sizi rakiplerinizden bir adım daha öne çıkarıyoruz. Böylece günlük üretimde yaşadığınız basit ve riskli sorunları güçlü kadromuzla minimize ederek, sizi esas işlerinize yoğunlaşmanızı sağlıyoruz. Verimlilik artışı sonucunda karlılık artacak, ticari işletmeniz ürün tedarik konusunda güvenilir ve güçlü bir firmayla çalışmanın olumlu yanlarını hissedecektir.

POLİETİLEN WAX KULLANIM ALANLARI

KABLO SANAYİ

BOYA SANAYİ

MOBİLYA SANAYİ

PENCERE PROFİL

PLASTİK SANAYİ

DERİ ÜRETİMİ

MASTERBATCH ÜRETİMİ

TALEP FORMU