POLİETİLEN WAX FLAKE

KAYDIRICILAR

Bir polietien wax çeşididir. Okside polietilen wax anyonik ve katyonik yüzey aktif maddelerle birlikte kolaylıkla emülsifiye edilebilmekte olup; mukavva ve kartonlarda su itici özelliği, metal yüzeylerde koruyucu kaplama(geçici) özelliği, kalıp ayırıcılar, sert ve plastifiye PVC uygulamalarında iç ve dış kaydırıcı özelliği, cilalar, tekstil yardımcı ürünleri alanlarında başarılı sonuçlar vermektedir.

POLİETİLEN WAX FLAKE HANGİ ALANLARDA KULLANILIR ?

Polietilen wax flake ’in kullanılabildiği belli alanlar şu şekildedir;

Tekstil sanayi

Kozmetik sanayi

Deri üretimi

Kırtasiye ürünleri

Boya sanayi

Gıda ambalajları

Kablo sanayi

Pencere profil kenar bantı

STARPLAS POLİETİLEN WAX FLAKE ÜRÜNLERİNİ NEDEN TERCİH ETMELİSİNİZ?

Sektörde söz hakkına sahip ve alanında kendini kanıtlamış,  ürün satışından sevkiyatına kadar sizinle ilgilenen ve ürün kullanımında da teknik destek sağlayan, satış sonrası oluşabilecek ihtiyaçlarınızda da yanınızda olabilecek bir firmayla çalışmak, iş hayatınızda verebileceğiniz en iyi karar olacaktır.

Bu aşamada Starplas kimya size ihtiyacınız olan tüm profesyonel hizmeti sunacak ve Starplas Kimya’dan tedarik ettiğiniz kimyasallar için başka hiçbir firmaya ihtiyacınız olmayacaktır. Bizden tedarik ettiğiniz tüm ürünler Starplas kimya kalite garantisi altındadır. Satış temsilcilerimiz, kendi bölgelerinde ihtiyacınız olan tüm tedarik ve ürün eğitimi için yanınızda olacaktır. Kullandığınız ürünlerle ilgili mevzuat, güvenlik gereklilikleri ve depolama hususları gibi konularda size gerekli desteği sağlayacaktır. Satış Temsilcilerimiz ve teknik ekibimiz sayesinde tedarikçi ile firma arasında sağlam ve güçlü bir köprü oluşturarak “hızlı müdahale profesyonel çözüm” anlayışıyla sizi rakiplerinizden bir adım daha öne çıkarıyoruz. Böylece günlük üretimde yaşadığınız basit ve riskli sorunları güçlü kadromuzla minimize ederek, sizi esas işlerinize yoğunlaşmanızı sağlıyoruz. Verimlilik artışı sonucunda karlılık artacak, ticari işletmeniz ürün tedarik konusunda güvenilir ve güçlü bir firmayla çalışmanın olumlu yanlarını hissedecektir.

POLİETİLEN WAX FLAKE KULLANIM ALANLARI

TEKSTİL

KOZMETİK SANAYİ

DERİ SANAYİ

BOYA İMALATI

KABLO SANAYİ

PENCERE PROFİL

TALEP FORMU