ÇAPRAZ BAĞLANABİLİR POLİETİLEN ISITMA BORULARI İÇİN BİLEŞİM (PEX-B)

BORU KOMPAUNDLARI

ÇAPRAZ BAĞLANABİLİR POLİETİLEN ISITMA BORULARI İÇİN BİLEŞİM (PEX-B)

Crosslinkable Polyethylene Compound for Heating Pipes (PEX-b), ısıtma boruları için kullanılan çapraz bağlı polietilen bileşiklerinden biridir. PEX-b, polietilen polimerlerinin çapraz bağlanarak dayanıklılıklarının arttığı ve sıcak su veya ısıtma sistemlerinde kullanılmak üzere optimize edildiği bir malzemedir.

PEX-b, genellikle su tesisatı ve ısıtma sistemlerinde kullanılan boru malzemesi olarak tercih edilir. Bu malzeme, esnekliği ve dayanıklılığı sayesinde tesisat sistemlerinde güvenli ve uzun ömürlü bir performans sunar. Aynı zamanda kimyasal direnci ve düşük korozyon özellikleri ile dikkat çeker, bu da PEX-b boruların su taşıma, zemin ısıtma ve radyatör bağlantıları gibi çeşitli uygulamalarda kullanılmasını destekler. 

ÇAPRAZ BAĞLANABİLİR POLİETİLEN ISITMA BORULARI İÇİN BİLEŞİM (PEX-B) HANGİ ALANLARDA KULLANILIR ?

Isıtma Boruları

Sıcak Su Tesisatları

Zemin Isıtma Sistemleri

Radyatör Bağlantıları 

STARPLAS ÇAPRAZ BAĞLANABİLİR POLİETİLEN ISITMA BORULARI İÇİN BİLEŞİM (PEX-B) ÜRÜNLERİNİ NEDEN TERCİH ETMELİSİNİZ ?

Sektörde söz hakkına sahip ve alanında kendini kanıtlamış, ürün satışından sevkiyatına kadar sizinle ilgilenen ve ürün kullanımında da teknik destek sağlayan, satış sonrası oluşabilecek ihtiyaçlarınızda da yanınızda olabilecek bir firmayla çalışmak, iş hayatınızda verebileceğiniz en iyi karar olacaktır.

Bu aşamada Starplas kimya size ihtiyacınız olan tüm profesyonel hizmeti sunacak ve Starplas Kimya’dan tedarik ettiğiniz kimyasallar için başka hiçbir firmaya ihtiyacınız olmayacaktır. Bizden tedarik ettiğiniz tüm ürünler Starplas kimya kalite garantisi altındadır. Satış temsilcilerimiz, kendi bölgelerinde ihtiyacınız olan tüm tedarik ve ürün eğitimi için yanınızda olacaktır. Kullandığınız ürünlerle ilgili mevzuat, güvenlik gereklilikleri ve depolama hususları gibi konularda size gerekli desteği sağlayacaktır. Satış Temsilcilerimiz ve teknik ekibimiz sayesinde tedarikçi ile firma arasında sağlam ve güçlü bir köprü oluşturarak “hızlı müdahale, profesyonel çözüm” anlayışıyla sizi rakiplerinizden bir adım daha öne çıkarıyoruz. Böylece günlük üretimde yaşadığınız basit ve riskli sorunları güçlü kadromuzla minimize ederek, sizi esas işlerinize yoğunlaşmanızı sağlıyoruz. 

ÇAPRAZ BAĞLANABİLİR POLİETİLEN ISITMA BORULARI İÇİN BİLEŞİM (PEX-B) KULLANIM ALANLARI

Isıtma Boruları

Sıcak Su Tesisatları

Zemin Isıtma Sistemleri

Radyatör Bağlantıları

TALEP FORMU