PENTAERİTRİTOL ESTER REÇİNESİ

REÇİNE TÜREVLERİ

Pentaeritritol Ester Reçinesi, ağaç reçineleri ile pentaerythritol adlı bir alkolün esterleştirilmesi yoluyla elde edilen özel bir reçine türüdür. Pentaeritritol, bu reçineyi daha elastik ve yapışkan hale getiren bir yapıya sahip olan çok fonksiyonlu bir alkoldür. Pentaeritritol Ester Reçinesi, yapıştırıcılar, mürekkep ve benzeri ürünlerin üretiminde kullanılan bir bileşen olarak özellikle tercih edilir. 

PENTAERİTRİTOL ESTER REÇİNESİ HANGİ ALANLARDA KULLANILIR ?

– Gıda Sanayi

– Kozmetik  Sanayi

– Boyalar ve Kaplama Endüstrisi

– Metal İşleme Endüstrisi

– İnşaat Malzemeleri Sanayi

– Kağıt Yapımı Endüstrisi

– Baskı Mürekkepleri Endüstrisi

– Yapıştırıcılar ve Sızdırmazlık Maddeleri Endüstrisi

STARPLAS PENTAERİTRİTOL ESTER REÇİNESİ ÜRÜNLERİNİ NEDEN TERCİH ETMELİSİNİZ?

Sektörde söz hakkına sahip ve alanında kendini kanıtlamış, ürün satışından sevkiyatına kadar sizinle ilgilenen ve ürün kullanımında da teknik destek sağlayan, satış sonrası oluşabilecek ihtiyaçlarınızda da yanınızda olabilecek bir firmayla çalışmak, iş hayatınızda verebileceğiniz en iyi karar olacaktır.

Bu aşamada Starplas kimya size ihtiyacınız olan tüm profesyonel hizmeti sunacak ve Starplas Kimya’dan tedarik ettiğiniz kimyasallar için başka hiçbir firmaya ihtiyacınız olmayacaktır. Bizden tedarik ettiğiniz tüm ürünler Starplas kimya kalite garantisi altındadır. Satış temsilcilerimiz, kendi bölgelerinde ihtiyacınız olan tüm tedarik ve ürün eğitimi için yanınızda olacaktır. Kullandığınız ürünlerle ilgili mevzuat, güvenlik gereklilikleri ve depolama hususları gibi konularda size gerekli desteği sağlayacaktır. Satış Temsilcilerimiz ve teknik ekibimiz sayesinde tedarikçi ile firma arasında sağlam ve güçlü bir köprü oluşturarak “hızlı müdahale, profesyonel çözüm” anlayışıyla sizi rakiplerinizden bir adım daha öne çıkarıyoruz. Böylece günlük üretimde yaşadığınız basit ve riskli sorunları güçlü kadromuzla minimize ederek, sizi esas işlerinize yoğunlaşmanızı sağlıyoruz.

 

 

PENTAERİTRİTOL ESTER REÇİNESİ KULLANIM ALANLARI

Kozmetik Sanayi

Boyalar ve Kaplama Endüstrisi

Kağıt Yapımı Endüstrisi

Baskı Mürekkepleri Endüstrisi

TALEP FORMU