ÇELİK BORU KAPLAMA İÇİN YÜKSEK YOĞUNLUK POLİETİLEN BİLEŞİK ( PC-B10)

BORU KOMPAUNDLARI

ÇELİK BORU KAPLAMA İÇİN YÜKSEK YOĞUNLUK POLİETİLEN BİLEŞİK ( PC-B10)

High Density Polyethylene Compound For Steel Pipes Coating, çelik boruların kaplanması için kullanılan yüksek yoğunluklu polietilen bileşiğini ifade eder. Bu bileşik, çelik boruların korunması ve dayanıklılığını artırmak amacıyla kullanılır.

Bu tür bir bileşik, çelik boruların dış yüzeyine uygulandığında, çelik boruları çeşitli olumsuz etkenlere karşı korur. Özellikle bu kaplama çelik boruların çevresel etkenlere, korozyona ve kimyasal hasara karşı dayanıklılığını artırır. Aynı zamanda çelik boruların yüzeyini pürüzsüzleştirir ve sürtünmeyi azaltır, böylece akış verimliliğini artırır. 

ÇELİK BORU KAPLAMA İÇİN YÜKSEK YOĞUNLUK POLİETİLEN BİLEŞİK ( PC-B10) HANGİ ALANLARDA KULLANILIR ?

Su Dağıtım Hatları

Gaz İletim Hattı

Petrokimya Endüstrisi

Enerji İletimi

Denizcilik Endüstrisi 

STARPLAS ÇELİK BORU KAPLAMA İÇİN YÜKSEK YOĞUNLUK POLİETİLEN BİLEŞİK ( PC-B10) ÜRÜNLERİNİ NEDEN TERCİH ETMELİSİNİZ ?

Sektörde söz hakkına sahip ve alanında kendini kanıtlamış, ürün satışından sevkiyatına kadar sizinle ilgilenen ve ürün kullanımında da teknik destek sağlayan, satış sonrası oluşabilecek ihtiyaçlarınızda da yanınızda olabilecek bir firmayla çalışmak, iş hayatınızda verebileceğiniz en iyi karar olacaktır.

Bu aşamada Starplas kimya size ihtiyacınız olan tüm profesyonel hizmeti sunacak ve Starplas Kimya’dan tedarik ettiğiniz kimyasallar için başka hiçbir firmaya ihtiyacınız olmayacaktır. Bizden tedarik ettiğiniz tüm ürünler Starplas kimya kalite garantisi altındadır. Satış temsilcilerimiz, kendi bölgelerinde ihtiyacınız olan tüm tedarik ve ürün eğitimi için yanınızda olacaktır. Kullandığınız ürünlerle ilgili mevzuat, güvenlik gereklilikleri ve depolama hususları gibi konularda size gerekli desteği sağlayacaktır. Satış Temsilcilerimiz ve teknik ekibimiz sayesinde tedarikçi ile firma arasında sağlam ve güçlü bir köprü oluşturarak “hızlı müdahale, profesyonel çözüm” anlayışıyla sizi rakiplerinizden bir adım daha öne çıkarıyoruz. Böylece günlük üretimde yaşadığınız basit ve riskli sorunları güçlü kadromuzla minimize ederek, sizi esas işlerinize yoğunlaşmanızı sağlıyoruz. 

ÇELİK BORU KAPLAMA İÇİN YÜKSEK YOĞUNLUK POLİETİLEN BİLEŞİK ( PC-B10) KULLANIM ALANLARI

Su Dağıtım Hatları

Gaz İletim Hattı

Petrokimya Endüstrisi

Enerji İletimi

Denizcilik Endüstrisi 

TALEP FORMU