HDPE NATÜREL ( Yüksek Yoğunluklu Polietilen)

KABLO KOMPAUNDLARI

Yüksek yoğunluklu polietilen natürel karışımıdır. Güç ve haberleşme kablo kılıfı uygulamaları için kullanılır. Fiziksel özellikleri çok iyidir. Çevresel gerilim çatlak direnci (ESCR) sağlar.
Malzemenin uzun süreli kullanımına karşı antioksidan ihtiva eder. HDPE (YÜKSEK YOĞUNLUKLU POLİETİLEN)’ nin özellikleri bakımından üstün UV direnci, düşük su geçirgenliği, mükemmel çevresel gerilim çatlak direnci söylenebilir. Ayrıca yüzey kalitesi bakımından da çok iyidir. 

HDPE NATÜREL (YÜKSEK YOĞUNLUKLU POLİETİLEN) HANGİ ALANLARDA KULLANILIR ?

HDPE (YÜKSEK YOĞUNLUKLU POLİETİLEN) Kablo İmalat sektöründe yoğun biçimde kullanılmaktadır. 

STARPLAS HDPE NATÜREL (YÜKSEK YOĞUNLUKLU POLİETİLEN) ÜRÜNLERİNİ NEDEN TERCİH ETMELİSİNİZ

Sektörde söz hakkına sahip ve alanında kendini kanıtlamış,  ürün satışından sevkiyatına kadar sizinle ilgilenen ve ürün kullanımında da teknik destek sağlayan, satış sonrası oluşabilecek ihtiyaçlarınızda da yanınızda olabilecek bir firmayla çalışmak, iş hayatınızda verebileceğiniz en iyi karar olacaktır.
Bu aşamada Starplas kimya size ihtiyacınız olan tüm profesyonel hizmeti sunacak ve Starplas Kimya’dan tedarik ettiğiniz kimyasallar için başka hiçbir firmaya ihtiyacınız olmayacaktır. Bizden tedarik ettiğiniz tüm ürünler Starplas kimya kalite garantisi altındadır. Satış temsilcilerimiz, kendi bölgelerinde ihtiyacınız olan tüm tedarik ve ürün eğitimi için yanınızda olacaktır. Kullandığınız ürünlerle ilgili mevzuat, güvenlik gereklilikleri ve depolama hususları gibi konularda size gerekli desteği sağlayacaktır. Satış Temsilcilerimiz ve teknik ekibimiz sayesinde tedarikçi ile firma arasında sağlam ve güçlü bir köprü oluşturarak “hızlı müdahale profesyonel çözüm” anlayışıyla sizi rakiplerinizden bir adım daha öne çıkarıyoruz. Böylece günlük üretimde yaşadığınız basit ve riskli sorunları güçlü kadromuzla minimize ederek, sizi esas işlerinize yoğunlaşmanızı sağlıyoruz. Verimlilik artışı sonucunda karlılık artacak, ticari işletmeniz ürün tedarik konusunda güvenilir ve güçlü bir firmayla çalışmanın olumlu yanlarını hissedecektir. 

HDPE NATÜREL ( Yüksek Yoğunluklu Polietilen)

KABLO SANAYİ

TALEP FORMU