GLİSEROL ESTERİ

REÇİNE TÜREVLERİ

Gliserol Esteri, gliserol molekülünün yağ asitleri ile reaksiyonu sonucu oluşan bileşiklerdir. Gliserol, birçok hidroksil (OH) grubuna sahip bir alkoldür ve bu özelliği, yağ asitlerinin gliserol molekülüne esterleşmesi için ideal bir platform sunar. Bu esterler, birçok farklı yağ asidi türü ile oluşturulabilir ve bu nedenle çok sayıda farklı gliserol esteri mevcuttur. 

GLİSEROL ESTERİ HANGİ ALANLARDA KULLANILIR ?

– Boyalar ve Kaplama Endüstrisi

– Yapıştırıcılar ve Sızdırmazlık Maddeleri Endüstrisi

– Kozmetik  Sanayi

– Metal İşleme Endüstrisi

– İnşaat Malzemeleri Sanayi

– Kağıt Yapımı Endüstrisi

– Baskı Mürekkepleri Endüstrisi 

STARPLAS GLİSEROL ESTERİ ÜRÜNLERİNİ NEDEN TERCİH ETMELİSİNİZ?

Sektörde söz hakkına sahip ve alanında kendini kanıtlamış, ürün satışından sevkiyatına kadar sizinle ilgilenen ve ürün kullanımında da teknik destek sağlayan, satış sonrası oluşabilecek ihtiyaçlarınızda da yanınızda olabilecek bir firmayla çalışmak, iş hayatınızda verebileceğiniz en iyi karar olacaktır.

Bu aşamada Starplas kimya size ihtiyacınız olan tüm profesyonel hizmeti sunacak ve Starplas Kimya’dan tedarik ettiğiniz kimyasallar için başka hiçbir firmaya ihtiyacınız olmayacaktır. Bizden tedarik ettiğiniz tüm ürünler Starplas kimya kalite garantisi altındadır. Satış temsilcilerimiz, kendi bölgelerinde ihtiyacınız olan tüm tedarik ve ürün eğitimi için yanınızda olacaktır. Kullandığınız ürünlerle ilgili mevzuat, güvenlik gereklilikleri ve depolama hususları gibi konularda size gerekli desteği sağlayacaktır. Satış Temsilcilerimiz ve teknik ekibimiz sayesinde tedarikçi ile firma arasında sağlam ve güçlü bir köprü oluşturarak “hızlı müdahale, profesyonel çözüm” anlayışıyla sizi rakiplerinizden bir adım daha öne çıkarıyoruz. Böylece günlük üretimde yaşadığınız basit ve riskli sorunları güçlü kadromuzla minimize ederek, sizi esas işlerinize yoğunlaşmanızı sağlıyoruz. 

GLİSEROL ESTERİ KULLANIM ALANLARI

Kozmetik Sanayi

Boyalar ve Kaplama Endüstrisi

Kağıt Yapımı Endüstrisi

Baskı Mürekkepleri Endüstrisi

TALEP FORMU