• 0(216) 510 20 74
  • info@starplas.com.tr
  •  

Alüminyum Hidroksit

Alüminyum Hidroksit

Kimyasal formülü Al(OH)3 dür. Doğada monoklinik kristallere sahip gibsit minerali olarak bulunan , amfoter özelliğe sahip, bazlarla da tuz oluşturan beyaz toz şeklinde, suda çözünmeyen bir maddedir. Amfoterik, bu bileşiğin hem asidik hem de bazik özellikleri gösterdiği anlamına gelir. Alüminyum en bol bulunan metal ve en bol bulunan üçüncü element olmasına rağmen, alüminyum içeren maddelerin sadece bir kısmı (örneğin boksit) alüminyum hidroksit üretimi için kullanılmaktadır. Aluminyum hidroksit, dünyada en büyük hacimli alev geciktiricisidir.

ALÜMİNYUM HİDROKSİT HANGİ ALANLARDA KULLANILIR ?

Alüminyum hidroksit ’in  kullanılabildiği belli alanlar şu şekildedir;

İzolasyon ve yalıtım endüstrisinde

Cam endüstrisinde

Petrokimya endüstrisinde

Tekstil endüstrisinde

Boya endüstrisinde

Kablo sanayi

Otomotiv sanayi

Kauçuk sanayi

STARPLAS ALÜMİNYUM HİDROKSİT ÜRÜNLERİNİ NEDEN TERCİH ETMELİSİNİZ?

Sektörde söz hakkına sahip ve alanında kendini kanıtlamış, ürün satışından sevkiyatına kadar sizinle ilgilenen ve ürün kullanımında da teknik destek sağlayan, satış sonrası oluşabilecek ihtiyaçlarınızda da yanınızda olabilecek bir firmayla çalışmak, iş hayatınızda verebileceğiniz en iyi karar olacaktır.

Bu aşamada Starplas kimya size ihtiyacınız olan tüm profesyonel hizmeti sunacak ve StarplasKimya’dan tedarik ettiğiniz kimyasallar için başka hiçbir firmaya ihtiyacınız olmayacaktır. Bizden tedarik ettiğiniz tüm ürünler Starplas kimya kalite garantisi altındadır. Satış temsilcilerimiz, kendi bölgelerinde ihtiyacınız olan tüm tedarik ve ürün eğitimi için yanınızda olacaktır. Kullandığınız ürünlerle ilgili mevzuat, güvenlik gereklilikleri ve depolama hususları gibi konularda size gerekli desteği sağlayacaktır. Satış Temsilcilerimiz ve teknik ekibimiz sayesinde tedarikçi ile firma arasında sağlam ve güçlü bir köprü oluşturarak “hızlı müdahale profesyonel çözüm” anlayışıyla sizi rakiplerinizden bir adım daha öne çıkarıyoruz. Böylece günlük üretimde yaşadığınız basit ve riskli sorunları güçlü kadromuzla minimize ederek, sizi esas işlerinize yoğunlaşmanızı sağlıyoruz. Verimlilik artışı sonucunda karlılık artacak, ticari işletmeniz ürün tedarik konusunda güvenilir ve güçlü bir firmayla çalışmanın olumlu yanlarını hissedecektir.

DİĞER ALEV GECİKTİRİCİLER

Antimon Trioksit

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi ve satış destek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Magnezyum Hidroksit

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi ve satış destek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çinko Borat

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi ve satış destek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.