DİOKTİL ADİPAT (DOA Plastikleştirici)

PLASTİFİYANLAR

PVC üretimi başta olmak üzere vinil plastiklerde düşük sıcaklıklarda esneklik sağlayan bir plastikleştiricidir. Diğer plastifiyanların yerine veya onlarla birlikte bütün PVC formüllerinde kullanılabilir ve diğerleri ile kıyaslama yapıldığı zaman çözme özelliğinin az olmasından dolayı daha düşük viskozite de pastalar üretmek mümkündür.

Vinil kablolar, iyi kalite elastik hortum, şeffaf film ve plastik döşemeler için idealdir. Bez ürünlerini plastikleme ve kalenderleme işlemlerinde ürüne daha fazla elastikiyet, daha az yapışkanlık, daha iyi yüzey görünüşü sağlar ve soğuk hava şartlarında kırılganlığı önler. Su ile ekstrakte edilmeme özelliği ile üstünlük sağlar. Ftalat içermemesi, ftalat yasaklı ürünlerin imalatını kolaylaştırmaktadır. Kalenderleme işleminde, ürüne elastikiyet ve daha iyi bir yüzey görünüşü sağlar. Düşük sıcaklıklarda bile ürüne mükemmel esneklik kazandırır. Kırılmayı önler. Elektriksel direnç gösterir.

DİOKTİL ADİPAT HANGİ ALANLARDA KULLANILIR ?

Dioktil adipat’in kullanılabildiği belli alanlar şu şekildedir;

PVC imalatı

Vinil plastik imalatı

Gıda ambalajı

Kablo imalatı

Tıbbi ürünler ve kozmetik sektörü

Su geçirmez giysiler ve yer döşemeleri

Streç film, cilt bezi, masa örtüsü, PVC paspas imalatları

Özel hortum ve branda imalatı

Ftalat içermeyen eşya oyuncak ve benzeri imalatlarda

Boya ve mürekkep imalatında

Suni deri

STARPLAS DİOKTİL ADİPAT ÜRÜNLERİNİ NEDEN TERCİH ETMELİSİNİZ?

Sektörde söz hakkına sahip ve alanında kendini kanıtlamış, ürün satışından sevkiyatına kadar sizinle ilgilenen ve ürün kullanımında da teknik destek sağlayan, satış sonrası oluşabilecek ihtiyaçlarınızda da yanınızda olabilecek bir firmayla çalışmak, iş hayatınızda verebileceğiniz en iyi karar olacaktır.

Bu aşamada Starplas kimya size ihtiyacınız olan tüm profesyonel hizmeti sunacak ve Starplas Kimya’dan tedarik ettiğiniz kimyasallar için başka hiçbir firmaya ihtiyacınız olmayacaktır. Bizden tedarik ettiğiniz tüm ürünler Starplas kimya kalite garantisi altındadır. Satış temsilcilerimiz, kendi bölgelerinde ihtiyacınız olan tüm tedarik ve ürün eğitimi için yanınızda olacaktır. Kullandığınız ürünlerle ilgili mevzuat, güvenlik gereklilikleri ve depolama hususları gibi konularda size gerekli desteği sağlayacaktır. Satış Temsilcilerimiz ve teknik ekibimiz sayesinde tedarikçi ile firma arasında sağlam ve güçlü bir köprü oluşturarak “hızlı müdahale profesyonel çözüm” anlayışıyla sizi rakiplerinizden bir adım daha öne çıkarıyoruz. Böylece günlük üretimde yaşadığınız basit ve riskli sorunları güçlü kadromuzla minimize ederek, sizi esas işlerinize yoğunlaşmanızı sağlıyoruz. Verimlilik artışı sonucunda karlılık artacak, ticari işletmeniz ürün tedarik konusunda güvenilir ve güçlü bir firmayla çalışmanın olumlu yanlarını hissedecektir.

DİOKTİL ADİPAT KULLANIM ALANLARI

PVC SANAYİ

KABLO SANAYİ

KOZMETİK SANAYİ

BOYA İMALATI

DERİ SANAYİ

MÜREKKEP İMALATI

TALEP FORMU