•  0(216) 510 20 74
  •        info@starplas.com.tr

Alçak Yoğunluklu Polietilen (LLDPE)

Alçak Yoğunluklu Polietilen (LLDPE)

Reçineden üretilen düşük yoğunluklu bir polietilen (LLDPE) siyah karışımıdır. Geniş moleküler ağırlık dağılımına sahiptir. Güç ve haberleşme kablo kılıfı uygulamaları için kullanılır. Yüksek erime sıcaklığı, petrol türevlerine karşı direnci, düşük su geçirgenliği, çevresel gerilim çatlama direnci (ESCR) gibi özellikleri vardır. Zorlu ortam koşullarına dayanıklılığı sağlamak için % 2,5 oranında karbon siyahı içerir.

ALÇAK YOĞUNLUKLU POLİETİLEN (LLDPE) HANGİ ALANLARDA KULLANILIR ?

LLDPE ’İn kullanılabildiği belli alanlar şu şekildedir:

Kablo imalat

STARPLAS LLDPE SİYAH ÜRÜNLERİNİ NEDEN TERCİH ETMELİSİNİZ?

Sektörde söz hakkına sahip ve alanında kendini kanıtlamış, ürün satışından sevkiyatına kadar sizinle ilgilenen ve ürün kullanımında da teknik destek sağlayan, satış sonrası oluşabilecek ihtiyaçlarınızda da yanınızda olabilecek bir firmayla çalışmak, iş hayatınızda verebileceğiniz en iyi karar olacaktır.

Bu aşamada Starplas kimya size ihtiyacınız olan tüm profesyonel hizmeti sunacak ve StarplasKimya’dan tedarik ettiğiniz kimyasallar için başka hiçbir firmaya ihtiyacınız olmayacaktır. Bizden tedarik ettiğiniz tüm ürünler Starplas kimya kalite garantisi altındadır. Satış temsilcilerimiz, kendi bölgelerinde ihtiyacınız olan tüm tedarik ve ürün eğitimi için yanınızda olacaktır. Kullandığınız ürünlerle ilgili mevzuat, güvenlik gereklilikleri ve depolama hususları gibi konularda size gerekli desteği sağlayacaktır. Satış Temsilcilerimiz ve teknik ekibimiz sayesinde tedarikçi ile firma arasında sağlam ve güçlü bir köprü oluşturarak “hızlı müdahale profesyonel çözüm” anlayışıyla sizi rakiplerinizden bir adım daha öne çıkarıyoruz. Böylece günlük üretimde yaşadığınız basit ve riskli sorunları güçlü kadromuzla minimize ederek, sizi esas işlerinize yoğunlaşmanızı sağlıyoruz. Verimlilik artışı sonucunda karlılık artacak, ticari işletmeniz ürün tedarik konusunda güvenilir ve güçlü bir firmayla çalışmanın olumlu yanlarını hissedecektir.

Alçak Yoğunluklu Polietilen (LLDPE) Kullanım Alanları

DİĞER KABLO KOMPAUNDLARI

HDPE SİYAH

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi ve satış destek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

XLPE

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi ve satış destek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.